Stanowisko
Pracownik Produkcji Monter Ślusarz
Opis stanowiska

Firma produkcyjna prowadząca działalność w Żórawinie pod Wrocławiem, poszukuje dyspozycyjnych osób zainteresowanych pracą na stanowisku MONTER ŚLUSARZ.

Obowiązki
  • montaż konstrukcji stalowych według rysunku technicznego
  • ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu
  • budowa prostych konstrukcji
  • konserwacja i naprawa prostych mechanizmów i wyrobów metalowych
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w dynamicznym rozwijającym się zespole,
  • Szkolenia zawodowe,
  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej.
Kontakt

MATEUSZ LEWANDOWSKI

+48 - 508-086-149

praca@msc-tech.com.pl

Miejsce Pracy
Produkcyjna 8, Żórawina, 55-020
Czas Pracy
8-16
Data ogłoszenia
14 grudzień 2020
Exportuj do PDF
Close modal window

Position: Pracownik Produkcji Monter Ślusarz

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!